ABUS Mechanical ABU110230HS 110/230 Hinged Hasp & Staple 230mm
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 08:00 AM–12:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318014833
Hasp length: 230mm
Hasp width: 45mm
Staple bore dia: 12.5mm