ABUS Mechanical ABU140120S 140/120 Diskus Hasp & Staple 120mm
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 11:30 AM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318053122
Brand: ABUS Mechanical
Only Carded versions include screws & fixings.
Specification
140/120 for flush closing doors: Length: 120mm.
140/190 for doors not closing flush: Length: 190mm.
Width: 56mm.
Shackle Bore: 12.5mm.
1 x ABUS 140/120 Diskus Hasp & Staple 120mm