ABUS Mechanical ABU180IB50C 180IB/50 50mm Brass Body Combination Padlock (4-Digit) Carded
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 12:00 PM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318320743
Brand: ABUS Mechanical
Overall width: 53 mm
Overall height: 75 mm
Overall depth: 25 mm
Shackle width: 25 mm I.D.
Shckle height: 25 mm
Shackle Dia: 8 mm