ABUS Mechanical ABU200115S 200/115 Hasp & Staple 115mm
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 02:30 PM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318016196
Brand: ABUS Mechanical
Where to use it:
Designed for doors closing flush, i.e. door leaf and door frame are level.
Length: 115mm.
Width: 39mm.
Shackle Bore: 13.5mm.