ABUS Mechanical ABU200135S 200/135 Hasp & Staple 135mm
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 07:30 AM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318016257
Length: 135mm.
Width: 39mm.
Shackle Bore: 13.5mm.