ABUS Mechanical ABU24IB60 24IB/60mm Diskus Padlock
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 07:30 AM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318055843
Brand: ABUS Mechanical
Made in Germany.
This ABUS 24IB/60 Diskus® Plus Padlock is supplied with 2 keys.
Specification
ABUS Security Level: 7.
Shackle Width: 13mm.
Shackle Height: 17mm.
Shackle Diameter: 8mm.
Overall Width: 60mm.
Overall Height: 60mm.
Overall Depth: 26mm.