ABUS Mechanical ABU6530LS60C 65/30mm Brass Padlock 60mm Long Shackle Carded
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 03:30 PM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318351204
Brand: ABUS Mechanical
This ABUS 65/30HB60 Brass Padlock is supplied carded and has the following specification:
ABUS Security Level: 4.
Shackle Width: 16mm.
Shackle Height: 60mm.
Shackle Diameter: 5mm.
Overall Width: 30mm.
Overall Height: 93mm.
Overall Depth: 14mm.