ABUS Mechanical ABU6540LS63C 65/40mm Brass Padlock 63mm Long Shackle Carded
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 04:30 PM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318098574
Brand: ABUS Mechanical
This ABUS 65/40HB63 Brass Padlock is supplied carded and has the following specification:
ABUS Security Level: 5.
Shackle Width: 22mm.
Shackle Height: 63mm.
Shackle Diameter: 6mm.
Overall Width: 40mm.
Overall Height: 103mm.
Overall Depth: 15mm.