ABUS Mechanical ABU65AL40BLA T65AL/40mm My Lock Aluminium Padlock Black
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 12:00 PM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318500367
Brand: ABUS Mechanical
Specifiation
ABUS Security Level: 5.
Shackle Width: 22mm.
Shackle Height: 22.5mm.
Shackle Diameter: 6.5mm.
Overall Width: 40mm.
Overall Height: 62mm.
Overall Depth: 15mm.