ABUS Mechanical ABU80TI45C 80TI/45mm TITALIUM™ Padlock Carded
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 10:30 AM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318565731
Brand: ABUS Mechanical
This ABUS 84TI/45 TITALIUM™ Padlock is supplied carded has the following specification:
ABUS Security Level: 7.
Shackle Width: 25mm.
Shackle Height: 29mm.
Shackle Diameter: 8mm.
Overall Width: 45mm.
Overall Height: 82mm.
Overall Depth: 21mm.