ABUS Mechanical ABU86TI55 86TI/55mm TITALIUM™ Padlock Without Cylinder
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 07:30 AM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318585005
Brand: ABUS Mechanical
ABUS Security Level: 8.
Shackle Width: 26.5mm.
Shackle Height: 25mm.
Shackle Diameter: 9.5mm.
Overall Width: 55mm.
Overall Height: 92mm.
Overall Depth: 27.5mm.