ABUS Mechanical ABU90RK50 90RK/50mm TITALIUM™ Padlock Closed Shackle
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 03:30 PM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318552922
Brand: ABUS Mechanical
ABUS Security Level: 8.
Shackle Width: 20mm.
Shackle Height: 22.5mm.
Shackle Diameter: 9.5mm.
Overall Width: 50mm.
Overall Height: 81mm.
Overall Depth: 23mm.