Einhell EINTEAP18LI TE-AP 18 Li Power X-Change Cordless Universal Saw 18V Bare Unit
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 07:30 AM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4006825601381
Brand: Einhell
This particularly light and handy saw is equipped with a unique Triathlon
Specifications:
Strokes at No Load: 0-2,600/min.
Stroke Length: 22mm.
Capacity: Wood 100mm, Steel 6mm.
Weight: 1.62kg.
Show More
You May Also Like
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
ALM Manufacturing ALMDJ8J DJ8J Spark Plug 14mm