ABUS Mechanical ABU110195HSC 110/195 Hinged Hasp & Staple Carded 195mm
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 12:30 PM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318321733
Hasp length: 195mm
Hasp width: 45mm
Staple bore dia: 12.5mm
Show More
You May Also Like
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Airmaster AIRHC2TIM Convector Heater with Timer 2.0kW