ABUS Mechanical ABU200155SC 200/155 Hasp & Staple Carded 155mm
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 03:30 PM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318350276
Brand: ABUS Mechanical
Where to use it:
Designed for doors closing flush, i.e. door leaf and door frame are level.
Length: 155mm.
Width: 39mm.
Shackle Bore: 13.5mm.