ABUS Mechanical ABU300100C 300/100 Locking Bolt 100mm
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 04:30 PM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318336904
Brand: ABUS Mechanical
Where to use:
Ideal for securing sheds, garages and gates.
ABUS 300/100 Locking Bolt
Specification
Shackle Bore: 9.3mm.
Length: 100mm.
Width: 39mm.