IRWIN IRW10501826 Masonry Drill Bit 6.5 x 105mm
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 03:30 PM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 5709131055884
Brand: IRWIN
Irwin Masonry Drill Bit for Cordless Drills.
Specifications:
Diameter: 6.5mm.
Total length: 105mm.
Working Length: 60mm.