ABUS Mechanical ABU200135SC 200/135 Hasp & Staple Carded 135mm
FREE 2-3 DAY DELIVERY*
Estimated delivery time
Pickup: tomorrow, 09:00 AM–05:00 PM
ShareSharePin it
Product Details
UPC: 4003318350269
Length: 135mm.
Width: 39mm.
Shackle Bore: 13.5mm.